ماژول سایدبار

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

خانه

مگانفت

خدمات

محصولات

فرم ها و راهنماها

مستندات

مخزن

پشتیبانی

تماس با ما

ماژول سایدبار

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
خانه

دستورالعمل اجرایی (CPS)

مستند فوق که از جمله مستندات اصلی راه اندازی...    ادامه مطلب 

مگانفت نخستین و تنها مرکز میانی دولتی صادر کننده گواهی الکترونیکی در صنعت نفت کشور و صنایع وابسته است.

شرکت فاوانفت

فناوری اطلاعات و ارتباطات، نهاد فناورانه ایست که اطلاعات به معنی فراگیر آن (شامل متن،‌ صوت و تصویر) را تولید و جمع‌آوری، پردازش،‌ نگهداری و ذخیره‌سازی و توزیع کرده،‌ انتقال می‌دهد و دارای جنبه‌های سخت‌افزاری، نرم-افزاری و تجهیزات مورد نیاز برای ارتباطات مخابراتی است. با توجه به نیاز روزافزون سازمان به فناوری اطلاعات و ارتباطات و تأثیر این فناوری در رشد و توسعه کسب‌وکار، امروزه ICT جایگاه ویژه‌ای در فعالیت‌های سازمانی پیدا کرده است. شرکت فاوانفت به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت (OPIC) می‌باشد. این شرکت با شعار و دیدگاه ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و مشخصاً در صنایع عظیم نفت، گاز، پالایش و پخش و پتروشیمی تشکیل گردیده است و در سال ۱۳۸۹ با حضور مدیران موفق در پروژه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور که هر یک تجارت گران بهایی در پروژه‌های مختلف فناوری اطلاعات انجام داده‌اند، تشکیل گردید و سعی گردیده که این تجارت در شرکتی به نام فاوانفت صبا کیش تجمیع و خدمات نوینی ارائه گردد. بازدید از سایت فاوانفت...

اخبارمگانفت

PKE

ارائه کلیه خدمات تجهیز برنامه های کاربردی به زیر ساخت کلید عمومی

صدور گواهی الکترونیکی

 صدور انواع گواهی های الکترونیکی منطبق بر پروفایل های تعریف شده در سند جامع پروفایل های زیرساخت کلید عمومی کشور

برگزاری دوره های آموزشی

برگزاری دوره های عمومی و تخصصی کاربردهای زیرساخت کلید عمومی برای سازمان ها و موسسات